Welkom bij City Life Church Den Helder

Wij willen uitreiken naar onze wereld en haar beïnvloeden door een grote, groeiende, inspirerende kerk bouwen waar generaties Jezus, Zijn Gemeente en de Bijbel leren kennen en liefhebben. Een aantrekkelijk en gepassioneerd thuis waar God graag werkt te midden van Zijn volk. Waar mensen door vernieuwd denken veranderd leven in Gods beloften en groeien in liefde, leiderschap en invloed, zowel in Gods Huis als op elk ander gebied in de wereld rondom ons.

We willen dat een bezoek aan onze Kerk een bijzondere ervaring zal zijn vanaf het moment dat jij bij ons binnenstapt!

Iedereen is welkom in onze Kerk. 

UPCOMING

Jij bent welkom

11.00 uur zondagochtend

English translation available

Wat is jouw volgende stap?

Het ontdekken van Jezus en Zijn Kerk is een reis.
Waar je ook bent op dit moment, er is altijd een volgende stap.
We helpen je graag de volgende stap te zetten.

Ontmoet onze Pastors

In contact komen met ons?